Македонско-Хрватско друштво Битола


  • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 91
  • Место: Битола

  • Факс: 047 227440

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи