Македонски информативен центар


  • Адреса: Наум Наумовски Борче 73
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: Дебар маало

  • Факс: 02 3117876

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Контакт центар на Телеком


  • Адреса:
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во моментот нема потреба да се прогласи кризна состојба во делот на енергетиката, изјави денеска министерот за економија Крешник Бектеши, нагласувајќи дека до ...
сите 202 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи