Македонски центар за фотографија


  • Адреса: Јордан Мијалков (Железничка) 18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1049 км
  • Локација: Мала Станица

  • Факс: 02 3238357

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи