Мак-опрема


  • Адреса: Горно Лисиче 208
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7506 км

  • Телефон 2: 078 264177
  • Факс: 02 2430900
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1709198346_39.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

МАК-ОПРЕМА дооел Скопје, е основана 1996 год. како фамилијарна фирма. Од тогаш па до денес нудиме комплетен инжињеринг на опрема во угостителски објекти, од перални за веш, преку опремување на кујни и миење на садови. Имаме опремено голем број на ресторани, пицерии, хотели, мензи, градинки, болници и други објекти каде што е потребен висок стандард и квалитетна и издржлива опрема.

Нашата цел е опремување на Вашиот ресторан, пицерија, кафуле, хотел и др. со опрема со највисок квалитет а по цени прилагодени на нашите услови.

Нашите производи вклучуваат:
- Термичка опрема
- Rational
- Winterhalter
- Разладна опрема
- Барска опрема и опрема за сендвичари
- Неутрална опрема
- Пица опрема
- Кујнски апарати и машини
- Самоуслужни линии

Ви ги нудиме најдобрите светски брендови кои значат многу во светот на угостителството и тоа:

- WINTERHALTER GmbH-Германија, професионални машини и системи за миење садови(чинии, лонци, чаши, прибор за јадење).
- RATIONAL AG- Германија, Парно конвекциски печки
- KOGAST д.о.о.- Словенија, Угостителска Опрема
- ALPFRIGO д.о.о.- Словенија, ладилници, замрзнувачи и разладни пултеви за угостителство
- IPSO Белгија- професионални машини за перење и сушење, ваљаци за пеглање
- CAMBRO- САД, Пластични садови, садови за пренос на храна и ситен инвентар

Повелете во нашиот изложбен салон или магацинот во Скопје, за и самите да се уверите за квалитетот на нашите продукти.

DНо квалитетот без сервис е ништо па затоа за сите апарати во и по гарантниот рок се грижи нашиот стручен сервис.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи