МАЈВОРЛД МАКЕДОНИЈА

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 14-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км
  • Локација: Аура центар

  • Телефон 2: 02 3091614
  • Факс: 02 3090068
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1641805018_12.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи