Лондон


  • Адреса: Гоце Делчев 15
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7510 км
  • Локација: Т.Ц. Гарнизон
Дејности:

бутици - машки


  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Американскиот IBM стана најновиот технолошки гигант кој најави намалување на илјадници работни места. Компанијата во средата објави дека ќе бидат укинати 3.900 ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи