Литинг

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: бул.Кочо Рацин 8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: карши Градска болница


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/82cf147a78fbcdf71ef14c4622a1cf4d.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Литинг е промотер и лидер во Македонија во областа на инжинерингот и продажбата со термопластични производи.

Основна дејност е дистрибуција, како и изведба, покривање и застаклување на објекти со секаков вид на материјали од поликарбонат и акрилно стакло.

Големо-продажба, логистика, проектирање и архитектонска изведба на:

• Lexan* - структурирани и полни поликарбонатни плочи и системи (Холандски, Австриски и Германски)
• Perspex* - екструдирани и лиени акрилни плочи и елементи (Англиски и Швајцарски)
• Hipex* - полиестерски плочи (Германски)
• Forex* - плочи од пенест ПВЦ (Швајцарски)
• Alux* - Светлосни куполи и траки (Словенски)
• Лантерни
• Надстрешници
• Спуштени плафони и преградни ѕидови
• Вертикални фасади
• Противзвучни провидни сигурносни бариери

Повеќе од 46 години работно искуство со термопластични материјали во градежништвото во Македонија.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи