Линукс


  • Адреса: Илинденска 62/2
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7467 км

  • Факс: 044 345111

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1702387919_94.png?t=true&w=300&h=300


Тим од професионалци
Нашиот тим од професионалци и експерти по безбедност се грижи за вашата безбедност на највисоко ниво.

Алармни решение скроени според вашите потреби
Кај нас ќе најдете алармни системи кои одговараат на вашиот дом и бизнис, за да креирате приспособени безбедносни решенија врз основа на вашите специфични потреби и барања.

Системот за аларм е од витално значење, па затоа изборот е важна одлука. Алармниот систем го штити вашето семејство, бизнис и имот од пожар и кражба. Заштитете го вашиот имот и најблиските со најсофистицираната технологија на камери и радио аларми.

Што нудиме:

- Физичко и патролно обезбедување
Физичката безбедност како и патролната се вршат од страна на лиценцирани и обучени униформирани службеници

- Лично обезбедување
Придружба и обезбедување на високи профили и јавни личности

- Техничко обезбедување и мониторинг
Нудиме комплетна заштита на вашиот објект, од вас е да одберете кој технички систем за заштита

- Алармни системи
Монтираме алармни системи кои се дизајнирани да детектираат неавторизиран пристап во одреден објект или простор
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи