Лим Дизајн

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Бул.3-та Македонска Бригада 47
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1051 км

  • Факс: 02 2529663
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1654500595_56.png?t=true&w=300&h=300


ЛИМ ДИЗАЈН – Скопје е фирма со долгогодишно искуство која на пазарот датира уште од 1983 година и успешно работи веќе 39 години, постојано вложувајки во развивање и унапредување на своите логистички и оперативни капацитети.
Започнувајки како фамилијарна фирма со само неколку вработени која на почетокот се занимавала исклучиво со изработка и монтажа на лимена галантерија, за денеска фирмата да брои над 30 високо обучени лица, бравари, атестирани заварувачи, лимари и монтажери како и стручен кадар составен од градежни инженери и архитекти кои допринесуваат за нејзин постојан развој а воедно овозможуваат брза, квалитетна и навремена реализација на сите проекти и успешно справување со секој предизвик.

Денеска фирмата ЛИМ ДИЗАЈН се занимава исклучиво со изведба на челични конструкции наменети за индустиски објекти ( производни погони, магацински простори, хали ) како и монтажа на термоизолациони фасадни и кровни панели.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи