Лифт инженеринг

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi Зона

  • Адреса: Коста Новаковиќ 7 лок.10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: Спроти црква Св.Илија

  • Телефон 2: 070 365316
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522402452_0.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Лифт инжинеринг e компанија која врши производство, продажба, монтажа и сервис на лифтови, ескалатори и дополнителна опрема.

Авторизиран партнер за Kleemann во Македонија.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи