Лами Груп


  • Адреса: Илинденска б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7476 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563349352_49.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Компанијата ЛГ е горда на фактот дека е семеен бизнис кој се развил во текот на годините, почнувајќи од 1993 година, во стабилно, почитувано и препознатливо име на регионите каде што работиме.

Базата на компанијата се наоѓа во Македонија, крстосницата за производство и преработка на мермер и гранит. Може да се каже, дека нашите клиенти имаат навистина софистицирано чувство за она што им е потребно во своите домови, деловни објекти, простории, и истите имаат голема палета на опции. Затоа, ние работиме најдобро со цел да го обезбедиме задоволството на клиентите што води кон долготрајна соработка и идно референцирање.

Нашиот бизнис се шири во Македонија, Косово и Албанија - пазари кои се во развој, изградба и постојан проток на различни квалитети и видови на мермер и гранит. Ние им нудиме на клиентите во Македонија готови производи и монтажа на истите.

Нашиот тим од десетина луѓе се грижи за континуиран проток на производната линија со цел увезените суровини од мермер и гранит да се трансформираат и преработат во финални производи во форма на различни профили по нарачка и потоа истите да се воведат на пазарите во Македонија и да се извезат во странство.

Ние се грижиме сите наши соработници со нетрпение да очекуваат соработка со нас и нашите клиенти да се задоволни со нашите мермерни и гранитни производи и сервисот обезбеден од наша страна. Производите со кои работиме се карактеризираат со издржливост, квалитет, безвременска убавина. Ние се стремиме да го пренесеме тоа кон начинот на кој ние работиме и служиме на нашите клиенти, кон заемни долгорочни односи за соработка.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи