Културно Информативен Центар (КИЦ)

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Филип Втори Македонски (Моша Пијаде) б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1049 км
  • Локација: во Кочо Рацин-работнички

  • Факс: 02 3115679
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи