Круме Кепески


 • Адреса: бул.Гоце Делчев б.б.
 • Место: Прилеп
 • Локација: до дом на култура Марко Цепенков
Дејности:

споменици  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Уставниот суд ќе ја испитува уставноста на одредбата за исплата на апанажа за функционери кои се разрешени или поднеле оставка пред истекот на мандатот, објави ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи