Кристалс


  • Адреса: Благој Ѓорев 99
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7540 км
  • Локација: Под стара Авона

  • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 19:00
    Саб од 12:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Министерот за економија Крешник Бектеши на својот Фејсбук профил информираше дека е доставен предлог до Владата, мерката за замрзнување цените на основните ...
сите 69 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи