Коузон


  • Адреса: бул.Гоце Делчев 14 лок.8
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈1118 км
  • Локација: До Прокредит банка

  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 16:30
    Саб од 09:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Вечерва завршуваат сервисните и ремонтните активности на генераторот и на другата опрема во ТЕЦ Неготино, и утре во 7.30ч почнуваат пуштачките активности за ...
сите 27 | | | веќе видена

Вонредните даноци се пракса во повеќе земји во светот кои во услови на вонредни состојби воведуваат даноци од привремен карактер за да ги коригираат ...
сите 141 | | | веќе видена

Оваа 2022 година се покажа како исклучително тешка година за крипто индустријата. Цената на биткоинот падна за 65 отсто од почетокот на годината, ...
сите 21 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи