Коридор


  • Адреса: Орде Тутески 12/2
  • Место: Прилеп
  • Локација: Бизнис центар спроти хепи
Дејности:

бутици - машки


  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 10:00 до 20:00
    Сре , Саб од 10:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Министерството за финансии вчера ги расчисти дилемите околу најновата, деветта по ред еврообврзница издадена на меѓународниот пазар, тешка 600 милиони евра. Со ...
сите 46 | | | веќе видена

Од полноќ, ново поевтинување на дизелот.Регулаторната комисија за енергетика ја направи пресметката. Цената на дизелот се намалува за 2,5 денари и ќе се ...
сите 103 | | | веќе видена

Време зa читање: 7 минути Норвешкиот државен енергетски гигант Equinor е последниот во ниата енергетски компании што оствари рекорден профит за 2022. Поради ...
сите 57 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи