Конкрит Ко

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Крсте Мисирков 13/9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈69 км

  • Телефон 2: 075 239149
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1618217157_88.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ОД КОНЦЕПТ ДО РЕАЛИЗАЦИЈА

Долгогодишно локално и национално градежно искуство со репутација за испорака на големи и уникатни проекти за градење проекти пред предвиденото и во рамките на вашиот буџет. Нашата компанија служи клиенти и сопственици на објекти многу години. Откривме дека клучот за успехот на секој проект е да ги разбереме потребите и очекувањата на сопственикот, а потоа да ги надминеме тие очекувања.

УСЛУГИ

Од концептот до завршувањето, целиот наш тим на проценители, дизајнери, менаџери на проекти и искусни извршни директори ги прават потребите на нашите клиенти приоритет. Имаме искуство во широк спектар на проекти и методи за испорака, и ги користиме и докажаните практики и најсовремените техники за да осигуриме дека проектите на нашите клиенти ќе го исполнат својот максимален потенцијал.

СЕРТИФИКАТИ

Политиката за квалитет ја дефинира определбата, разбирањето, стратегијата и одговорноста на персоналот на КОНКРИТ КО ДООЕЛ Скопје, за исполнување на барањата и очекувањата на купувачите, инвеститорите, општеството, сопствениците и персоналот.

Нашата долгорочна визија е со нашето долгогодишно професионално искуство да создаваме модерни естетски објекти кои што ги исполнуваат сите архитектонски и конструктивни стандарди.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи