Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Конфекции
 • Текстил и текстилни производи - производство
 • Текстил и текстилни производи - трговија на големо
 • Текстил и текстилни производи - продавници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Конфекции во Штип

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Лина


 • Адреса: Енгелсова 33-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лонгуров


 • Адреса: Брегалничка 56
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1102 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Матива


 • Адреса: Гоце Делчев 149
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1102 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00 • Саб од 07:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милано


 • Адреса: Гоце Делчев 34
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милениум Мода


 • Адреса: Железничка б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1102 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

конфекции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мк Елена


 • Адреса: Гоце Делчев 34
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Модерна Милениум


 • Адреса: Гоце Делчев 137
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Монд


 • Адреса: Гоце Делчев 34
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МК Брајнер


 • Адреса: Кеј Маршал Тито б.б.
 • Место: Штип
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 14:00

Дејности:

конфекции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МК Тистајл


 • Адреса: Гоце Делчев 147/1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1102 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

конфекции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нена-фешн


 • Адреса: Гоце Делчев 38
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нирвана фешн


 • Адреса: Гоце Делчев 38
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прометеја


 • Адреса: Гоце Делчев 38
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 13:00

Дејности:

конфекции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Риго Ретекс


 • Адреса: Енгелсова 17
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Риго Ретекс е генерален увозник и дистрибутер на JUKI машини за шиење, но во нашата производна програма се опфатени и сите останати марки на машини за шиење и опрема.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1465459373_0.png?t=true&w=300&h=300

Семак Фешн


 • Адреса: Гоце Делчев 205
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1102 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

Дејности:

конфекции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Текс принт


 • Адреса: Пиринска 146
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фам моде


 • Адреса: Гоце Делчев 34
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фермактекс


 • Адреса: Гоце Делчев 167
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1101 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЦН Фешн


 • Адреса: Гоце Делчев 137
 • Место: Штип

Дејности:

конфекции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Штиптекс


 • Адреса: Железничка б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1103 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

НЛБ Банка успешно ја заврши 2022 година, покажува анализата на финансиските резултати на Банката кои се однесуваат на периодот од 1.01 до 31.12.2022 година. ...
сите 75 | | | веќе видена

Втората фирма од Бугарија, „Актаел“, што учествуваше на неодамна завршениот јавен повик за набавка на природен гас, нема лиценца за работа во Македонија, туку ...
сите 55 | | | веќе видена

Силк Роуд Банка АД Скопје ги известува сите приматели на пензија преку банката дека предвремената исплата на пензиите за месец јануари ќе се врши на 30.01.2023 ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи