Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Пробиштип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Конфекции
 • Текстил и текстилни производи - производство
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Конфекции во Пробиштип

Анатекс фешн


 • Адреса: Нада Михајлова 21
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 14:30

Дејности:

конфекции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Детекс


 • Адреса: Македонски Револуционери 212-а
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7551 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зрно Сил


 • Адреса: Маршал Тито, с.Злетово б.б.
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МК.Линеа


 • Адреса: ЈНА 52
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7551 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 16:30

Дејности:

конфекции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Поинт Фешн


 • Адреса: ЈНА 26
 • Место: Пробиштип

Дејности:

конфекции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Поинт Фешн Текст


 • Адреса: Миро Барага 9
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од АД Електрани на Северна Македонија соопштија дека ТЕЦ Неготино утре изутрина ќе почне со пуштачки активности за ставање на електраната во функција на ...
сите 30 | | | веќе видена

Вонредните даноци се пракса во повеќе земји во светот кои во услови на вонредни состојби воведуваат даноци од привремен карактер за да ги коригираат ...
сите 142 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Биткоинот може да се сруши до 10.000 долари, што е повеќе од 40% пад од сегашните цени, изјави ветеранот инвеститор Марк Мобиус за ...
сите 22 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи