Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Компјутерска опрема - поправки
 • Компјутерска опрема и хардвер - трговија
 • Компјутерски софтвер - трговија
 • Компјутери - склопување (асемблирање)
 • Компјутерски мрежи - дизајн и инсталирање
 • Компјутерски Печатачи
 • Тонери И Кертриџи
 • Компјутерски Системи
 • Информатичка Технологија И Инженеринг
 • Компјутерски Софтвер - Развој
 • Аудио-Видео Опрема - Поправки И Сервиси
 • Веб Дизајн
 • Видео Надзор И Системи За Ограничен Пристап
 • Мобилни Телефони - Поправки
 • Канцелариски Материјали И Опрема
 • Аудио-Видео Опрема - Трговија И Продавници
 • Софтверски Решенија
 • Кожни Производи И Галантерија - Трговија
 • Електронски-Бизнис Решенија
 • Фотокопир - Апарати И Опрема
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Компјутерска опрема - поправки во Скопје

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Дигиком


 • Адреса: Симеон Кавракиров 16/4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7504 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Дигиком е единствената компанија која го надградува "Вашиот стар и слаб" компјутер, со можност за целосна замена за нов користејќи го "старо за ново" принципот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600867645_38.png?t=true&w=300&h=300

Аитоникс - сервисен центар


 • Адреса: Васил Ѓоргов 33 лок.2
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алкон ПС


 • Адреса: 9-ти Мај 6-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алса нет


 • Адреса: Алберт Ајнштајн 8 лок.2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Анхоч


 • Адреса: Ќемал Ататурк 18/4
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Анхоч - Дирекција


 • Адреса: Мирче Ацев 100
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7504 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Висион


 • Адреса: бул.Србија б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7506 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вортекс


 • Адреса: бул.Јане Сандански, ТЦ Бисер 82 лок.16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7506 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гера Ком плус


 • Адреса: Шидска 13-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 11:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дартон компјутери


 • Адреса: ул.6, с.Петровец 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7519 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дуна


 • Адреса: Скупи 57-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дуна-магацин


 • Адреса: Скупи 57-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:30 до 17:00 • Пет од 08:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дуна-сервис


 • Адреса: Скупи 57-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Вто , Сре , Пет од 08:30 до 17:30 • Чет од 08:30 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ДК електроникс


 • Адреса: Московска 22
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ДТМ Компјутери


 • Адреса: Бутелска 60-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д.Н.В. компјутери


 • Адреса: бул.Јане Сандански 61
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7506 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еконет


 • Адреса: Атинска 12
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Според првиот човек на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски од сега е јасно дека оваа зима ќе имаме рестрикции на струја. Објаснува дека енергетската криза ќе ...
сите 196 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи