Компјунет инженеринг


  • Адреса: 23-ти Октомври (Владимир Комаров) 1-а-3/9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1680255455_11.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Фирмата Компјунет Инженеринг започна со работа во 1999 година. Во изминатиот период фирмата значително ја зголеми дејноста преку зголемување на палетата на производи и услуги од областа на Информационата технологија, Телекомуникациите, Автоматиката, Хидрауликата и Електротехника. Преку следење и проучување на најновите технолошки достигнувања настојување да обезбедиме ефикасна Информациона и Телекомуникациска подршка за нашите клиенти.

ВАШ ПАРТНЕР ВО
• ЕЛЕКТРОТЕХНИКА
• ХИДРАУЛИКА
• ИНФОРМАТИКА
• СОФТВЕР ЗА ЗДРАВСТВО

Компјунет Инженеринг е генерален дистрибутер за ВАГО (WAGO), Шнајдер Електрик (Schneider Electric), Екстеч (Extech), Хидак(Hydac) и МДТ (MDT technologies) во Македонија.

За повеќе информации контактирајте не на мобилни броеви: 075/446-395 и 076/468017
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи