Акцент

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Орце Николов 133-д/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Дебар маало

  • Телефон 2: 02 3136336
  • Факс: 02 3290422
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580816322_77.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

PU:Intel Atom 3735 Quad Core. RAM 2GB DDR3. HDD 32GB SSD. Intel integrated video. 4*USB 3.0 . VGA Video out, Bluetooth Wireless LAN + 10/100/1000 Gigabit network. Помалку од 5W просечна потрошувачка на електрична енергија

CPU:Intel 3755 Dual Core. RAM 4GB DDR3. HDD 64GB SSD. Intel integrated video. 4*USB 3.0, 2*SerialRS232 HDMI+VGA Video out. Wireless LAN+dual 10/100/1000 Gigabit network. Помалку од 15W просечна потрошувачка на електрична

CPU:Intel Core 15 4200U. RAM 8GB DDR3. HDD 128GB SSD. Intel HD 4400 integrated. 4*USB 3.0, 2*USB 2.0 HDMI+VGA Video out. Wireless LAN+10/100/1000 Gigabit network. Помалку од 15W просечна потрошувачка на електрична енергија
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи