Компанија Кусески


  • Адреса: Борка Талески 51
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7550 км
  • Локација: наспроти ОУ Кочо Рацин

  • Телефон 2: 070 308581
  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 08:00 до 19:00
    Сре , Саб од 08:00 до 17:00
    Нед од 08:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Пензионерите кои своите пензии ги добиваат преку сметка во Халкбанк АД Скопје веќе денеска можат да располагаат со средствата. Халкбанк на последниот ден од ...
сите 17 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 21 | | | веќе видена

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 144 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи