КЛС


  • Адреса: нас.Карпош
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Центар за странски јазици


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385109623_38.png?t=true&w=300&h=300


Изнајмување на професионална аудио опрема за секаков вид на настани, прослави, концерти, фестивали и промоции.
Изнјмување на Аудио опрема :
- Изнајмување на озвучување за конференции
- Изнајмување на озвучување за концерти и митинзи
- Изнајмување на бежични микрофони
- Изнајмување на аудио миксети
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи