Клечовце-дирекција

ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 66
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈1048 км

  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1451384373_58.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Клечовце - производство на семиња
Компанијата Клечовце врши производство и трговија на секаков вид семиња.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи