Киси-трејд


  • Адреса: Маршал Тито 255
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7619 км
  • Локација: на излезот на градот према Валандово


    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


    Препорачани резултати за вашето пребарување:

    Работиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

    Гранап 4


    • Адреса: Никола Парапунов 27 лам.5-1-1/1
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7495 км
    • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

    Дејности:

    супермаркети

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1431068253_0.jpg?t=true&w;=300&h;=300
    Работиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

    Гранап 1


    • Адреса: Драгиша Мишовиќ 10
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7497 км
    • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

    Дејности:

    супермаркети

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1431068444_73.jpg?t=true&w;=300&h;=300

    Гранап 3


    • Адреса: ул.1511, нас.Кисела Вода 22
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7501 км
    • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

    Дејности:

    супермаркети

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491896614_17.jpg?t=true&w;=300&h;=300

    Гранап 5


    • Адреса: Никола Тесла 178-б
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7497 км
    • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

    Дејности:

    супермаркети

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491979589_21.jpg?t=true&w;=300&h;=300
    Мапа

    Македонската економија ќе се раздвижува со увоз на работници од странство. Пазарот ќе се либерализира, но дали целосно или таргетирано, се уште е отворена ...
    сите 46 | | | веќе видена

    Бензините од ноќеска на полноќ поевтинуваат за два денари за литар, а цената на дизел горивата се намалуваат за 1,5 денар, одлучи денеска Регулаторната ...
    сите 110 | | | веќе видена

    Законот за плати е обид за системско решевање на проблемот со платите во јавниот сектор, кажа вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи во гостувањето ...
    сите 71 | | | веќе видена

    Време зa читање: 4 минути Кулата Генекс во Белград, една од градбите-симболи на градот, на јавно наддавање е купи од страна на компанијата Eureka bar d.o.o за ...
    сите 6 | | | веќе видена

    Логирај се на Златна Книга

    Корисничко имеЛозинка    Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи