Кали


  • Адреса: 11-ти Октомври лок.9
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7550 км
  • Локација: нова зграда Табана

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
    Саб - Нед од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 2 минути Аплицирање и добивање извештај од Кредитниот регистар дигитално е услуга којашто е достапна за граѓаните 24 часа, седум дена во ...
сите 16 | | | веќе видена

Кога ќе ги споите пасиите за иновација и фудбал добивате уникатен интернационален стартап кој развива вештачка интелигенција за откривање млади таленти и ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи