Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Кафе за носење (coffee shop)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафе-барови и кафе-клубови во Велес

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Аквариус


 • Адреса: Благој Ѓорев 89
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арт кофи хаус


 • Адреса: Никола Оровчанец 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Булевар


 • Адреса: Александар Македонски (Маршал Тито), с.Градско 52
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7561 км
 • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Винил


 • Адреса: Благој Ѓорев 89
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Чет од 10:00 до 00:00 • Пет - Саб од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гарден кафе 4 сезони


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 49
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Да Винчи паб


 • Адреса: Благој Ѓорев 99
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Делта мм


 • Адреса: Нада Бутникошарева б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7542 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ди Енд


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Чет од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Драјв кафе


 • Адреса: Благој Ѓорев 99
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Драма кафе


 • Адреса: Благој Ѓорев 89/9
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ескејп


 • Адреса: Благој Ѓорев 80/16
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Импрессо


 • Адреса: Благој Ѓорев 89
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инбокс


 • Адреса: Алексо Демниевски б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 10:00 до 01:00 • Саб од 10:00 до 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интро


 • Адреса: Благој Ѓорев 89
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Капри кафе


 • Адреса: Гоце Делчев 15
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Каса


 • Адреса: Благој Ѓорев 69/2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Либ Кали


 • Адреса: Алексо Демниевски 10
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Офицерски 1937


 • Адреса: Благој Ѓорев 34
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Палладиум-Трим


 • Адреса: Алексо Демниевски 10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Петнаеска


 • Адреса: Благој Ѓорев 109
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Операторот на електропреносниот систем МЕПСО конечно во годишниот извештај за работата во 2021 ги објави сумите од фактурите кои ги испорачал годинава до ...
сите 4 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Спортот е одлична платформа за јакнење на брендот. Тоа го правите преку спонзорирање на спортот директно или преку спортски настани ...
сите 6 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Летната сезона е момент кога сакаме да се релаксираме, кога трошоците ни се предвидени за уживање, но секогаш е добредојдено да ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи