Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Кафе за носење (coffee shop)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафе-барови и кафе-клубови во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Аптаун


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 1
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бабилон


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 21
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Билјард Клуб Танчеви


 • Адреса: Климент Охридски 6
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вторник


 • Адреса: Маршал Тито 21
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голд


 • Адреса: ТЦ Глобал
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Госип


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Екс фаст фуд


 • Адреса: Маршал Тито 4
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 02:00 • Нед од 16:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елефант Кофи Шоп


 • Адреса: Гоце Делчев 8
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ке Паса


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 10
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 01:00 • Пет - Саб од 08:00 до 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Концепт


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 30
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Корнер Кафе


 • Адреса: Климент Охридски 180
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лори кар


 • Адреса: с.Колешино
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1165 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маф-маф


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 20
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М&М Кафе


 • Адреса: Моша Пијаде 47
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нигма Кафе


 • Адреса: Ленинова 99-4/1
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ПР Кафе


 • Адреса: Јане Сандански 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ракија Мезе Бар


 • Адреса: 1-ви Мај 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1153 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00 • Нед од 16:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рокафана


 • Адреса: 24-ти Октомври 48
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рум 7


 • Адреса: Климент Охридски 51
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Саб клаб


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 8
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 10:00 до 00:00 • Пет - Саб од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Низ дебата сакаме да дојдеме до најоптималното решение за прогресивниот данок. Не сум да одиме со триумфално решение, туку со решение прифатливо од сите, вели ...
сите 102 | | | веќе видена

Време зa читање: 9 минути Населението на Европската унија старее. Како резултат на тоа, европските земји се соочуваат со недостиг на работна сила во неколку ...
сите 14 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути 100-те најголеми компании по приход во државава, заеднички успеале да соберат 10,3 милијарди евра на нивните сметки, покажуваат ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи