Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани
 • Лаунџ барови
 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафе-барови и кафе-клубови во Струга


Арена


 • Адреса: с.Мислешево
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арома


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 19:00 • Саб од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арт Кафе


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 33
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барабар


 • Адреса: 15-ти Корпус 46
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бифе Лазаваза & Вила Нике


 • Адреса: Езерски Лозја 10
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блоку


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 9
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бриџ Бар


 • Адреса: Гоце Делчев 41
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ванила Скај


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 23:00 • Саб од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Версус бич бар


 • Адреса: Владо Малески 1
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ганг


 • Адреса: Вевчани 227
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Госип


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грифон


 • Адреса: 15-ти Корпус 38
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб - Нед од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д Бриџ Бар


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Евридеј


 • Адреса: Пролетерски Бригади б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Женска плажа


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зи


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зули


 • Адреса: Борис Кидрич б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ирски Паб Д Харп


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 15
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кафе ан 2005


 • Адреса: с.Октиси
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кафе Даути


 • Адреса: с.Делогожда
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Најголемиот македонски производител на струја, термоелектраната РЕК „Битола“ во изминатите години доделила серија тендери на фирмата „Компас МСФ“, чијшто ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи