Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Слаткарници
 • Лаунџ барови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафе-барови и кафе-клубови во Куманово

Биона 2020


 • Адреса: ЈНА 30
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бруклин бар и кичен-Brooklyn Bar&Kitchen


 • Адреса: Народна Револуција б.б.
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Емона


 • Адреса: Димитрије Туцовиќ б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зен


 • Адреса: Пиринска Македонија 32/2
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Корзо


 • Адреса: Народна Револуција б.б.
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Министерство


 • Адреса: Илинденска 35
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нова Галерија


 • Адреса: Плоштад Нова Југославија б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Паварсиа


 • Адреса: с.Отља
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1041 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Реклама


 • Адреса: Маршал Тито 27
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рокка Кафе


 • Адреса: Гоце Делчев 5/2
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сидарта


 • Адреса: Гоце Делчев 56
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Снејго


 • Адреса: 11-ти Октомври 1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 00:00 • Саб од 07:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фолие


 • Адреса: Гоце Делчев 1/1
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фонтана


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Франш


 • Адреса: Народна Револуција 1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шиша Бар Дубаи


 • Адреса: Братство Единство 2
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Министерот за финансии Фатмир Бесими на вчерашниот брифинг ги презентираше даночните реформи преку кои, според него, треба да се соберат 54 милиони евра. Како ...
сите 84 | | | веќе видена

Добра вест стигна од Народната банка. Во јули се зголемиле девизните резерви на државава, откако претходниот месец имаа намалување. Месечниот пораст е 80,5 ...
сите 94 | | | веќе видена

Најмногу увозна струја на македонскиот пазар продал словенечкиот гигант ГЕН-И преку својата скопска фирма за трговија. Оваа компанија со увезените количества ...
сите 30 | | | веќе видена

Трошоците на живот во јули во однос на јуни годинава во државава се зголемени за 1,9 проценти, а цените на мало за 2,5 проценти. Споредено со јули лани, ...
сите 126 | | | веќе видена

Дали на кумановци им недостига работата во воените бази во Кабул, Кандахар и Баграм во Авганистан, токму поради високите примања од неколку илјади долари ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи