Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Лаунџ барови
 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани - пицерии
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафе-барови и кафе-клубови во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Барум


 • Адреса: Партизанска 2
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бизим Кафе


 • Адреса: Новачки пат 16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гете


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 55
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гуд тајм


 • Адреса: бул.1-ви Мај 202/4
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гулабица


 • Адреса: Прохор Пчински 2/4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Диадем


 • Адреса: с.Крклино (БП Пелагонија Петрол)
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дрим Кафе


 • Адреса: Васко Карангелески б.б.лам.3 лок.93
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еспресо


 • Адреса: Васко Карангелески лам.3/66
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Игучи


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 56
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин


 • Адреса: Маршал Тито 65
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб - Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инстикт


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 44
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интермецо


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Сашо


 • Адреса: Славко Лумбарко 3
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Камарите


 • Адреса: Пеце Матичевски (Ленинова) 19
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 10:00 до 00:00 • Саб од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кафе Аеро


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 143-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кафе Пауза


 • Адреса: Партизанска 8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кафе Централ


 • Адреса: Добривоје Радосављевиќ 2
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коломбијан тејст


 • Адреса: Рузвелтова 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Конект


 • Адреса: Васко Карангелески 31
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маршал


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 102
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00 • Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Најмногу увозна струја на македонскиот пазар продал словенечкиот гигант ГЕН-И преку својата скопска фирма за трговија. Оваа компанија со увезените количества ...
сите 28 | | | веќе видена

Трошоците на живот во јули во однос на јуни годинава во државава се зголемени за 1,9 проценти, а цените на мало за 2,5 проценти. Споредено со јули лани, ...
сите 139 | | | веќе видена

Дали на кумановци им недостига работата во воените бази во Кабул, Кандахар и Баграм во Авганистан, токму поради високите примања од неколку илјади долари ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи