Кабтел

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Перо Наков 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: Управна зграда ЖАС 1 кат

  • Факс: 02 3103240
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1611906644_16.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Зошто Кабтел?
Веќе 20 години КАБТЕЛ Дооел ги прави достапни решенијата на водечките играчи на телекомуникацискиот пазар како Thales, Nexans, Kaspersky, Alcatel - Lucent, Dura - Line, Sophos, EnGenius, Sauter, Robotina, Nokia Networks, ESSER by Honeywell, TREND by Honeywell, ABB, Nakivо, Lande, Olympia Electronic... , претставувајќи ја главната арена за демонстрација на ИКТ производи и услуги. Со нашето високо квалитетно портфолио за производи и услуги КАБТЕЛ се стана лидер на новиот бран ИКТ услуги и експертиза и утврди нови, повисоки стандарди. Заштитните знаци на КАБТЕЛ се збогатување на крајниот производ, бескомпромисна безбедност и квалитет, сигурност, модуларност и приспособливост на решенијата, ефективна обука, поддршка по продажбата...за поддршка на континуираниот раст на нашите клиенти.

Нашите полиња на експертиза се:

∙ Структурно каблирање
∙ LAN каблирање
∙ Оптичко поврзување
∙ Радио и микробранови линкови – дизајн, поставување и одржување
∙ Говорни и податочни комуникациски системи
∙ Телефонски централи (аналогни, дигитални, хибридни), VoIP /IP Комуникациски системи;
∙ Wi-Fi решенија
∙ Unified Communications & Switching
∙ WLAN (Distributed Network Managed Solution)
∙ Систем за End Point заштита, Firewall, SMB, Enterprise и Индустриска безбедност, SIEM, PKI, сервери, работни станици…
∙ Бекап & репликации
∙ Системи за мрежна безбедност (Unified Threat Management/UTM)
∙ Комуникациски и серверски рак ормари и придружни компоненти
∙ Уреди за непрекинато напојување (UPS) и агрегатски единици
∙ Building Management Systems (BMS)
∙ Индустриска автоматизација
∙ Противпожарни системи и системи за јавна дојава
∙ Системи за Видео надзор
∙ Систем за евиденција на работно време и контрола на пристап

Сертификати: ISO 9001, ISO 20000, ISO 27001, ISO 14001
повеќе
Цена со ДДВ:9.115 ден.

EMESH EMR 3000 ЗА WI-FI ВО СЕКОЈ А ...

Цена со ДДВ:734 ден.

Kaspersky Anti Virus 2014

Цена со ДДВ:1.154 ден.

Kaspersky Internet Security - Multi ...

Цена со ДДВ:3.938 ден.

Kaspersky PURE

Цена со ДДВ:620 ден.

Kaspersky Internet Security for And ...

Цена со ДДВ:9.188 ден.

Kaspersky Small Office Security


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи