ЈП за одржување и заштита на магистралните и регионалните патишта-Велес


  • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски пат) 54
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈1089 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Мс стоп проект


  • Адреса: Ленинова, ГТЦ Глобал 44 лок.40
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈1152 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665736573_36.png?t=true&w;=300&h;=300

Асфалт Груп


  • Адреса: с.Оризари
  • Место: Куманово

Асфалтирање на патишта и други површини, регулирање на дворови како и приватни и јавни градини, отворање и поставување на канализација, подготовка на терени со соодветна машинерија

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1674828092_21.png?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Во рамки на конференцијата организирана од страна на Владата „Година на нови можности“ беше и панел сесијата „Социјални и здравствени политики во време на ...
сите 56 | | | веќе видена

Уставниот суд ќе ја испитува уставноста на одредбата за исплата на апанажа за функционери кои се разрешени или поднеле оставка пред истекот на мандатот, објави ...
сите 10 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи