ЈП за одржување и заштита на магистралните и регионалните патишта-Дебар


  • Адреса: с.Долно Косоврасти
  • Место: Дебар
  • Оддалеченст: ≈1063 км

  • Факс: 046 520440

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Асфалт Груп


  • Адреса: с.Оризари
  • Место: Куманово

Асфалтирање на патишта и други површини, регулирање на дворови како и приватни и јавни градини, отворање и поставување на канализација, подготовка на терени со соодветна машинерија

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1674828092_21.png?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Во рамки на конференцијата организирана од страна на Владата „Година на нови можности“ беше и панел сесијата „Социјални и здравствени политики во време на ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи