ЈП за одржување и заштита на магистралните и регионалните патишта-Гостивар


 • Адреса: нас.Млаки б.б.
 • Место: Гостивар


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Мс стоп проект


  • Адреса: Ленинова, ГТЦ Глобал 44 лок.40
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈1152 км

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665736573_36.png?t=true&w;=300&h;=300

  Асфалт Груп


  • Адреса: с.Оризари
  • Место: Куманово

  Асфалтирање на патишта и други површини, регулирање на дворови како и приватни и јавни градини, отворање и поставување на канализација, подготовка на терени со соодветна машинерија

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1674828092_21.png?t=true&w;=300&h;=300

  Втората фирма од Бугарија, „Актаел“, што учествуваше на неодамна завршениот јавен повик за набавка на природен гас, нема лиценца за работа во Македонија, туку ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Стабилизирање на цените на примарните производи, натамошното намалување на застојот во снабдувањето, но и на затегнатите меѓународни финансиски услови коишто ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи