Јета дент


  • Адреса: 29-ти Ноември 14
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7467 км
  • Локација: во близина на болница

  • Телефон 2: 072 222211
  • Факс: 044 334851
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649415373_97.png?t=true&w=300&h=300


Со надградба и проширување на тимот, Фа Дент беше преименуван во ЈК Дентал и естетска клиника во 2021 година. естетски третмани, како и модерни, најнови и софистицирани материјали од стоматологијата и естетиката.

Како тим, нашиот фокус е секогаш на пациентот. Нашиот пристап е насочен кон индивидуална проценка на оралното здравје и во зависност од тоа да понудиме идеален долгорочен план за лекување со цел да се воспостави добро орално здравје, секако проследен со ентузијазам и добра соработка со нашите пациенти.

Ви стоиме на располагање со најновите и високоестетски протетски компензации, конзервативни третмани од ресторативна стоматологија со најнови нанокомпозитни пломби, комплетен пародонтален третман, како и природно избелување и полирање на забите до висок сјај.

Естетските услуги кои ги нудиме се PRP (Platelet-rich plasma) и PRF (Platelet-rich fibrin) третмани, како една од најактуелните, естетска корекција со органски и хијалуронски филери и естетска корекција со помош на ботокс. Семејна клиника со долгогодишно работно искуство и голем број задоволни пациенти.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи