Јени Мармарис

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Славеј планина 68
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1048 км
 • Локација: кај пластичарите

 • Телефон 2: 02 3216355
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00
  Нед од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
10%заштеда
Цена со ДДВ:80.000 ден.72.000 ден.

Гарден сет 3+1

9%заштеда
Цена со ДДВ:32.000 ден.28.900 ден.

Трпезариска маса 6+1

9%заштеда
Цена со ДДВ:55.000 ден.50.000 ден.

Гарден сет 3+1

8%заштеда
Цена со ДДВ:36.000 ден.33.000 ден.

Гарден сет 3+1

6%заштеда
Цена со ДДВ:15.000 ден.14.000 ден.

Гарден сет 2+1

4%заштеда
Цена со ДДВ:31.000 ден.29.500 ден.

Гарден сет 4+1

Цена со ДДВ:150.000 ден.

Трпезариска маса 6+1


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Хоме Цонцепт (Home Concept)


 • Адреса: Браќа Гиноски 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1050 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555406196_4.png?t=true&w=300&h=300
Wi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

Мериан Ас


 • Адреса: Никола Русински 3-б лок.4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

Мериан Ас е единствена компанија во Македонија која со своето сопствено производство и две децении постоење ги опремува основните, средните училишта, факултетите, градинките, канцелариите со комплетна опрема и мебел.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9d0d47e1921e9f3705d0b24d329f29be.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Бланима


 • Адреса: Благоја Стефковски 40
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1052 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615457892_82.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

Идеал фурнитуре


 • Адреса: с.Здуње
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1048 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

Дизајнираме и создаваме по нарачка.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629975356_61.png?t=true&w=300&h=300
Слика од локација
Мапа

Се зголемува вредноста на руската валута. Рубља денеска зајакна во однос на доларот, достигнувајќи го највисокото ниво во последните седум години. Се тргуваа ...
сите 41 | | | веќе видена

Секогаш кога има криза, а во моментов се неколку истовремено, по правило постои голема неизвесност за иднината,а тоа многу го отежнува работењето на фирмите. ...
сите 33 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи