Јефута инженеринг


  • Адреса: Седек Костоски б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈1050 км

  • Телефон 2: 070 215255
  • Факс: 042 221121
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608803166_17.gif?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

• Изведба на патишта, асфалтирање.

• Рушење на куќи, подруми.

• Изведба на канализации.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи