ИОМ-Меѓународна Организација за Миграција


  • Адреса: Осло 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1047 км
  • Локација: Тафталиџе 2 во близина на Студентскиот Гоце Делчев

  • Телефон 2: 02 3095477
  • Факс: 02 3088101
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Даночната реформа, каде нема воведување нови даноци , за експертите е добра мерка. Власта покажа слух кон барањата на бизнисот. Со овие мерки, според нив, ...
сите 83 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Со Mastercard кредитните картички од Комерцијална банка дозволете си повеќе за време на волшебната и празнична сезона и исполнете ...
сите 69 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи