Инуова

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: Беличица б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7477 км
  • Локација: спротив Пожарна служба, до кафичот Бејби Блу

  • Факс: 042 244615
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1632385972_1.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Инуова е компанија која се занимава со продажба и монтажа на кујни и кујнски елементи, како и изработува мебел по нарачка.

Широкиот спектар на модели, поделени на колекции од модерен и класичен стил го толкуваат кујнскиот простор секогаш на различни и корисни начини, користејќи решенија кои одговараат на најдобрите дневни потреби на луѓето, претставувајќи ги во конкретни одговори.

Компанијата е основана во 1952 година, претприемачи со долго искуство во секторот на столарија (дрво). Сепак, во 1990 година откако компанијата се прошири настана “IM-DZA” и започна да расте технолошки додека не ги постигна своите сегашни димензии.Потоа во 2002 година, формиран е нова компанија IM-DZA Plus – ИНУОВА.

Квалитет, динамичност, технолошки иновации, континурирано стилско истражување и големото искуство изградено со текот на времето, одговарајќи на тестовите и трендовите од речиси 3 генерации на поторошувачи се карактеристиките кои се рефлектираат, во најдобар случај, тоа е филозофијата на кујните на ИНУОВА, компанија за италијански кујни, млади со континуиран развој.

Преку прецизна маркетинг стратегија, континуиран технолошки развој, испитување на материјали и развој на процесот на планирање е претставена комбинацијата за оригиналноста на функционалноста, кујните ИНУОВА ги одржуваат стандардите за квалитет со соодветна цена.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи