Интерфуд


  • Адреса: ул.852 бр.7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км
  • Локација: пред капијата на Газела

  • Телефон 2: 075 332524
  • Факс: 02 2443140
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Цена со ДДВ:22 ден.

Lavazza Espresso coffee BLUE капсул ...

Цена со ДДВ:7.200 ден.

Segafredo Zanetti Coffee System

Цена со ДДВ:11.500 ден.

Кафемат LAVAZZA LB Compact

Цена со ДДВ:24.450 ден.

Кафемат LAVAZZA BLUE LB 1100

Цена со ДДВ:26.300 ден.

Кафемат LAVAZZA BLUE LB 2500

Цена со ДДВ:250 ден.

COKOLADO INSTANT - ICS

Цена со ДДВ:17 ден.

капсули за еспресо,млеко и чај

Цена со ДДВ:9.240 ден.

Кафемати

Цена со ДДВ:Побарај цена

Фрижидер


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Време зa читање: 7 минути Стагфлација е термин кој беше претставен на пошироката јавност во 1970-тите. Тоа се однесува на уникатен период во кој невработеноста ...
сите 101 | | | веќе видена

Во организација на Здружението „Вина од Македонија“ и партнерите од „Балканската винска мрежа ” , по четврти пат, македонските и регионалните производители на ...
сите 5 | | | веќе видена

Продолжува растот на вредноста и на бројот на трансакции направена со безготовински платежни трансакции на виртуелните места во првите шетст месеци годинава, ...
сите 75 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи