Институт за демократија - Социетас Цивилис - ИДСЦС


  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 42-а/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: кај Центар за странски јазици

  • Факс: 02 3094760
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Финансиските друштва коишто работат на територијата на РС Македонија од почетокот на овој месец имаат обврска да воспостават систем за управување со кредитен ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи