Инокс арт дизајн

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Скупи 20/6-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км

  • Телефон 2: 078 412318
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1427804957_76.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Инокс арт дизајн e компанија која се занимава со изработка на производи од инокс и нивно вградување во ентериер и екстериер.

Производи и услуги:
• Внатрешен и надворешен ентериер од инокс
• Изработка на огради од инокс
• Огради за дворни површини
• Настрешници со стакло лексан и др.
• Балконски огради
• Огради за скали
• Ракофати
• Изработка на предмети од инокс
• Трпезариски маси
• Лустери до кристали
• Клуб маси
• Рамки за слики и огледала
• Корнизи за завеси
• Фонтани
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи