Империал Еуро Груп


 • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 47-Ј
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


57%заштеда
50%заштеда
Цена со ДДВ:15.400 ден.7.700 ден.

Седалка со магнети

50%заштеда
Цена со ДДВ:1.000 ден.500 ден.

Мал магнетен појас

44%заштеда
Цена со ДДВ:5.550 ден.3.080 ден.

Детска перница

39%заштеда
Цена со ДДВ:24.640 ден.14.790 ден.

Масажер за врат и грб

33%заштеда
Цена со ДДВ:1.500 ден.1.000 ден.

Билнен мелем 100ml

Цена со ДДВ:1.000 ден.

Магнетен појас


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Ај Дрим Концепт - Магнифлекс


 • Адреса: Наум Наумовски Борче 87
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:30

Со гордост можеме да кажеме дека до сега, над 35 милиони луѓе во светот, го избраа Magniflex за свој душек, бидејќи нашите призводи можат да се најдат во повеќе од 80 земји во светот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629192579_34.png?t=true&w;=300&h;=300

Антигона


 • Адреса: с.Брвеница
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7471 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1635499231_21.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Кинескиот извоз на автомобили достигна нов месечен рекорд во јули, покажуваат најновите индустриски податоци на Кина. Автомобилските компании во земјата ...
сите 169 | | | веќе видена

Аргентинската централна банка ја зголеми референтната каматна стапка за 950 базични поени, поттикнати од високата инфлација. Земјата се бори да ја задржи ...
сите 33 | | | веќе видена

Врз основа на неревидираните финансиски извештаи за првите шест месеци од 2022 година Шпаркасе Лизинг Доо Скопје оствари силни перформанси во сите сегменти на ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи