Иги-2000 Ирина

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Захарија Шумљанска (Прилепска) 3
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7559 км
  • Локација: ат пазар

  • Телефон 2: 070 207440
  • Факс: 047 233008
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607347772_95.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ИГИ-2000 е компанија за трговија со резервни делови за патнички и комерцијални возила, основана во 2000 година активно и амбициозно расте на пазарот за автоделови.

Лоцирана во Битола на улица Прилепска Бр. 3. Со два дополнителни магацини има вкупен магацински простор од 1050 м2.
Компанијата располага со најновите софтверски решенија за прецизна идентификација на резервни делови и тргува со повеќето познати европски и странски производители.

Нашиот тим кој што постојано расти, е високо квалитетен и обучен кадар што професионално ќе одговори на вашите барања.

Покрај резервни делови во нашите простории можете да набавите, автогалантерија, пневматици, акумулатори и останати аксесоари за комплетно да го опремите вашето ново возило.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи