Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Хотели
 • Ресторани
 • Ресторани за свадби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Хотели во Штип

Бриони


 • Адреса: Суитлак 1-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1106 км
 • Работно време: Вто - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ваго петрол


 • Адреса: Гоце Делчев 56
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1103 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гарни


 • Адреса: Кеј Маршал Тито 40
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1105 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 00:00

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Изгрев


 • Адреса: Вељко Влаховиќ 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1103 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 07:00 до 00:00 • Пет - Саб од 07:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ким


 • Адреса: Митко Шеќерински 8
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1106 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комплекс Амбиент Фуд


 • Адреса: с.Пишица
 • Место: Штип

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оаза


 • Адреса: Тошо Арсов 32
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урбаниста


 • Адреса: Васил Главинов 16
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1105 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Парк


 • Адреса: Бул.ЈНА 2
 • Место: Штип

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Веќе е дојдено време да ја отвориме дискусијата за потребата од дополнителна работна сила на пазарот на труд, порача вицепремиерот за економски прашања, ...
сите 41 | | | веќе видена

Блок 1 на РЕК Битола од вчера попладне е повторно ставен во функција. Постројката беше синхронизирана со македонскиот електроенергетски систем во 17:43 часот и ...
сите 141 | | | веќе видена

Просечната плата без даноци и придонеси во Црна Гора во декември, според податоците на Управата за статистика (МОНСТАТ), изнесувала 727 евра. Тамошната плата ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Халкбанк ги известува своите ценети клиенти пензионери кои користат картичка, парите ќе им бидат на сметка на 30.01.2023 и истите ќе ...
сите 28 | | | веќе видена

„Среде криза, Владата успеа да ги покачи минималната плата и пензиите“, рече заменик-министерот за финансии Филип Николоски , во гостувањето во „Детектор“. -Се ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи