Хидромонт инженеринг


  • Адреса: Серава 46
  • Место: Скопје
  • Локација: Чаир


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638794758_01.jpg?t=true&w=300&h=300


Постоиме на пазарот повеќе од 15 години. Уште на самиот почеток се определивме прв приотитет да ни биде задоволството на нашите клиенти, професионалната услуга и производи со проверен квалитет.

Нашата дејност се состои од водоинсталатерски услуги за инсталации за довод на вода и одвод на отпадни води, изведба на инсталации и монтажа на санитарни елементи за купатила и изведба на инсталации за парно греење и поправка.

Нашиот тим е составен од професионалци мајстори и инженери со големо искуство во нашата дејност.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи