Хидроизолација


 • Адреса: Цветан Димов 7
 • Место: Тетово


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1639658772_2.png?t=true&w=300&h=300


  Хидоризолација е компанија со 15 годишно искуство. Работиме надворешна хидроизолација - на рамни кровови, тераси и базени, како и внатрешна хидроизолација - сопирање на извори на вода на сите градежни објекти. За сите изведени работиме даваме гаранција.

  Решаваме проблеми со внатрешни истекувања на вода. Ги решаваме веднаш со присуство на вода.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи