Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Хемиско чистење - сервиси
 • Чистење и перење теписи и килими
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Хемиско чистење - сервиси во Битола

Етилен


 • Адреса: бул.1-ви Мај 142
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клининг Про Тим


 • Адреса: Пеце Матичевски (Ленинова) 85
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наутика


 • Адреса: Народни Херои б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пингвин-Битола


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито), х.Епинал
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар


 • Адреса: Васил Брклевски, с.Горно Оризари 8
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Постојат лоши политики, и постојат навистина лоши политики. Се прашував кога ќе се појави идејата за воведување на контроли на цените како средство за ...
сите 24 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи